Kategorie:

W gościach u świętego Jakuba

Avatar
Opublikowane przez Noel

Dzień 13, 14 A Coruña- Santiago de Compostela (70km), Santiago (odpoczynek)

Wczoraj dotarliśmy do Santiago – celu wielu pielgrzymów z całego świata. Na trasie zmagaliśmy się z silnym wiatrem, lekkim deszczem i długimi podjazdami. Na miejsce przybyliśmy już ok. godziny 13:00 bowiem droga, którą mieliśmy do pokonania wynosiła zaledwie 70km. Zanim dotarliśmy na miejsce noclegu, podjechaliśmy pod katedrę św. Jakuba, gdzie zrobiliśmy wspólne zdjęcie. Sama katedra zachwyciła nas swoim pięknem, choć w części jest zasłonięta przez rusztowania ze względu na renowację. Popołudnie wykorzystaliśmy na odpoczynek. Dopiero wieczorem ruszyliśmy na krótkie zwiedzanie Santiago.

Dzisiaj odpoczywamy. Do południa mieliśmy czas na naprawę rowerów, zrobienia prania i zajęcie się sobą. Po obiedzie udaliśmy się na Mszę świętą w jednej z kaplic w katedrze. Po Eucharystii mogliśmy zostać w katedrze na indywidualnej modlitwie. Później każdy z nas mógł zwiedzać okolice Santiago oraz w razie potrzeby zakupić pamiątki związane ze szlakiem jakubowym.

Jutro znowu siadamy na rowery i powoli kierujemy się do Fatimy. Prosimy o Waszą modlitwę na dalszą drogę.

Zdjęcia z trasy i Santiago można obejrzeć w naszej galerii 🙂

Jeden komentarz do “W gościach u świętego Jakuba

  1. Szczęść Boże!
    Pozdrawiam serdecznie. Dzisiaj zdążacie do Pani Fatimskiej. Polecam Wam Kochani wszystkie intencje i oczywiście zapewniam o naszej siostrzanej modlitwie. Bezpiecznej drogi z Panem Jezusem i Wspomożycielką Wiernych. Niech Anioł Stróż się Wami opiekuje.

Możliwość komentowania została wyłączona.