Kategorie:

Treningówka z TVP ;)

Avatar
Opublikowane przez Noel

Ostatnie przygotowania do wakacyjnego rajdu Giro Doppio 2018 za nami. Treningówka w Kowarach była szczególna nie tylko dlatego, że była z nami TVP 😉

W czasie każdej naszej pielgrzymki rowerowej w wakacje, inaczej niż podczas treningówek, nie można sobie wybierać warunków, w jakich się będzie jeździć. Dotyczy to zarówno pogody, jak i ukształtowania terenu. Zaplanowane etapy na dane dni są… nieodwołalne. Czy pogoda jest słoneczna, czy leje obficie, czy teren się wznosi, czy jest płasko to… trzeba jechać, trzeba kręcić, trzeba znieść trud pielgrzymki.

Dlatego ważne, aby taki przedsmak rajdu był właśnie w czasie treningówki po to, aby się sprawdzić. Tak właśnie było tym razem. Do połowy sobotniego 130 kilometrowego etapu było słońce i ciepło, ale później obfity deszcz i chłodno. Grupa jednak trzymała się razem i na szczęście wszystko odbyło się bezpiecznie. Bardzo ważnym momentem przygotowań do rajdu było SPOTKANIE organizacyjne, na którym omawialiśmy wszystkie sprawy dotyczące zbliżającej się pielgrzymki.

W czasie pobytu w Kowarach gościliśmy przedstawicieli TVP, którzy realizowali z nami reportaż o Boscoteam-ie i rajdzie Giro Doppio. Choć nie trwało to długo, to było bardzo sympatycznie i wesoło. Owoce wywiadów, zdjęć i całego przedsięwzięcia będzie można oglądać w TVP1 w sobotę 30 czerwca o 9.30 w ramach programu STUDIO RABAN. Zapraszamy.

A to, co działo się w czasie treningówki można zobaczyć w naszej zdjęciowej galerii…