Kategorie:

Ruszyliśmy do Madrytu

Dzień 1: Wrocław – Kudowa Zdrój (125 km)

W końcu rozpoczęliśmy upragniony czas rajdu do Madrytu. Po Mszy św. i błogosławieństwie ks. Dyrektora Krzysztofa Bucyka ruszyliśmy z Wrocławia w kierunku Hiszpanii. Ten pierwszy dzień był bardzo podobny do pierwszego dnia zeszłorocznego rajdu do Rzymu. Przejechaliśmy ten sam odcinek drogi z Wrocławia do Kudowy Zdrój, gdzie już po raz drugi bardzo życzliwie przyjmują nas Siostry Służebniczki NMP. Pogoda na dziś była zamówiona, iście kolarska, mało słońca, temperatura ok. 20 stopni i tylko w okolicach Ząbkowic Śląskich lekko nas zrosiło 🙂 To wcale nie ostudziło naszego zapału do jazdy i wręcz dodało nam animuszu 🙂
Dzisie

jszy etap nie przyniósł przykrych niespodzianek, wszystko przebiegało bardzo spokojnie i radośnie. Pozdrawiamy z Kudowy tych Wszystkich, którzy o nas pamiętają i śledzą nasze poczynania, a szczególnie Rodziców. Niektórzy z nich (tato Oskara) 🙂 znaleźli nawet czas, aby odwiedzić nas na trasie. Gorąco pozdrawiamy Boscoteam-owców, którzy z nami nie jadą, mocne uściski dla Kasi i Przemka oraz maleńkiej Helenki 🙂 Szkoda, że Was z nami nie ma. Zresztą nie tylko Was 🙂 Módlcie się za nas, a szczególnie teraz za diakona Bartka, który nie może jechać na rowerze z powodu gorszego stanu zdrowia. Mamy jednak nadzieję, że już niebawem będzie mógł razem z nami „kręcić”.
Jesteśmy już szczęśliwi, a będziemy jeszcze bardziej. Madryt coraz bliżej. Trzymajcie za nas kciuki, a my odwdzięczymy się codzienną modlitwą. Nasza pielgrzymka na Światowe Dni Młodzieży obfituje w różne intencje związane także z Wami.

zp8497586rq