Kategorie:

Przez słoneczną… Austrię

Avatar
Opublikowane przez Paweł Pełka

Ceske Budejovice (Czechy) – Linz (Austria) – 95 km

Ktoś powiedział kiedyś: w życiu trzeba sobie zadać jedno ważne pytanie… dla częsci ekipy Boscoteamu nie jest to raczej pytanie o sens życia ale proste i banalne: „czy jest tu wifi?” Jak widzicie po raz kolejny mamy dostęp do internetu czyli możemy podzielić się z Wami nowymi wiadomościami z drogi.

Dzisiejszy dzień był prawdziwą nagrodą za wczorajszy etap: tylko 95 km, przejechane w słońcu i przy dobrym wietrze. Mogliśmy odpocząć i zachwycać się widokami wzgórz i lasów.

O 8.00 wyjechaliśmy z Ceskich Budejovic i po niecałych 40 km byliśmy już za kolejną granicą. Austria przywitała nas słońcem, niczym Italia, do której zmierzamy;). Kręciło się świetnie, wylegiwało na postojach jeszcze lepiej 😉 Na jednym był nawet czas na opalanie. Szczególnie podobały nam się zjazdy przed samym Linz i droga przez miasto, które bogate jest w zabytki warte zobaczenia.

Po pysznej obiadokolacji ;), część ekipy powędrowała na poszukiwanie piękna uliczkami Linz ;), a część przygotowywała swoje rowery do kolejnego etapu. Jutro czeka nas już Salzburg, z czego ogromnie się cieszymy, bo to oznacza, że coraz bliżej dzień wolny i Turyn;)

Oczywiście nie zapomnijcie o naszej galerii [shashin type=”photo” id=”9239,9238,9233,9232,9224,9217,9227,9235,9220″ size=”small” columns=”max” order=”user” position=”center”]:)

7 komentarzy do “Przez słoneczną… Austrię

 1. Dziekujemy za nocleg w Linz. Seminarium eleganckie 😉
  Pozdrowienia dla Panstwa Szewczyk 😉

 2. Ciao kolarze! Juz ćwiczę na moim różowym rowerku i niedługo pojadę z Wami na rowerówkę. I Bella pojedzie z nami! GAZU!!!

 3. Niech św. Jan Bosko prowadzi Was do Turynu, obyście szczęśliwie wszyscy dojechali. Buziaki dla całej ekipy.

 4. FORZA!!!FORZA!!! Ci, którzy nie mogą teraz jechać (choć bardzo by chcieli) oddają Wam swoje siły, a zatem ja – Patka – oddaję podwójnie!
  Szeryfka Kaja pozdrawia!

 5. Szczęść Boże!

  Pozdrawiam serdecznie. Pamiętamy w modlitwie, wraz z siostrami salezjankami i dziećmi z przedszkola. Życzymy odwagi. Jesteście wspaniali. Niech Anioł Stróż się wami opiekuje. z Bogiem

  ps. Szczególne pozdrowienia dla Dominika K. Całujemy

Możliwość komentowania została wyłączona.