Kategorie:

Niedzielna przechadzka

Można powiedzieć, że na naszym pielgrzymim szlaku każdy dzień wygląda bardzo podobnie, jednak dziś czas płynie wszystkim jakoś inaczej. Dzień świąteczny (niedziela!) na Bosco Team zobowiązuje – rozpoczęliśmy od uroczystej Mszy Świętej pod przewodnictwem ks. Artura. Później bez pośpiechu śniadanie i kawa 😉

Dzisiejsza trasa również była rekreacyjna – niespełna 100 km bez większych wspinaczek i podjazdów. Była także atrakcja turystyczna – przeprawa promem po jeziorze Bodensee, które leży u styku trzech państw: Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Piękny widok z wody na Konstancję umilał wspólny rejs. Było widać także Alpy, które wraz ze swoimi przełęczami czekają na nas.

Zaledwie kilka kilometrów od brzegu dotarliśmy na nocleg. Tym sposobem popołudnie i wieczór mieliśmy do naszej dyspozycji. Zostajemy w Konstancji na regenerację, a jezioro już nas zachęca do wypoczynku 😉 Zwiedzanie Konstancji i niedzielny odpoczynek wypełnił dzisiejszy dzień bardzo szczelnie. Nie zabrakło też oczywiście czasu na obiadokolację i modlitwy.