Kategorie:

Medjugorie Tour odłożony

Czas oczekiwania się skończył, nadszedł czas decyzji. Niestety z powodu epidemii w tym roku jesteśmy zmuszeni odwołać rajd 2M20 Medjugorie Tour.

Długo odwlekaliśmy ostateczną decyzję, choć przeczuwaliśmy, że tak będzie. Zawsze podczas naszych rajdów najważniejsze było bezpieczeństwo uczestników i byliście świadkami wielu decyzji, które wskazywały na to, że bezpieczeństwo i zdrowie uczestników jest na pierwszym miejscu.

Nie inaczej jest teraz. Musimy odwołać tegoroczny rajd wakacyjny nie tylko do kilku krajów z celem w Medjugorie, ale także po Polsce. Po pierwsze z powodu bezpieczeństwa, a poza tym, ze względu na kwestie organizacyjne. W takim stylu, w jakim robiliśmy do tej pory nie da się tego zrobić.

Dlatego rajd 2M20 najprawdopodobniej stanie się rajdem 2M21 Medjugorie Tour. Pojedziemy w przyszłym roku. Z jednej strony smutno, ale z drugiej wierzymy, że wrócimy mocniejsi i z większą pasją, spragnieni wspólnego „kręcenia”. Tymczasem zachęcamy wszystkich do modlitwy, treningu i kontaktu z całą ekipą Boscoteam. Na pewno w czasie wakacji salezjanie będą się spotykać i rozmawiać z troską o przyszłości organizacyjnej Boscoteam-u, aby służyć ciągle młodzieży i dalej przeżywać z Wami młodość z Jezusem, Maryją i ks. Bosko.

Ci, którzy zamówili stroje na tegoroczny rajd mogą poprzez indywidualny kontakt z nami odbierać je w ustalony sposób. Pamiętamy o Was w modlitwie i o nią również prosimy. Nie odkładajcie w czasie wakacji rowerów, a przede wszystkim troszczcie się o relacje z Panem Bogiem.

Pozostajemy w kontakcie

ks. Artur & ks. Krzysztof Rzepeccy SDB