Przez słoneczną… Austrię

Ceske Budejovice (Czechy) – Linz (Austria) – 95 km

Ktoś powiedział kiedyś: w życiu trzeba sobie zadać jedno ważne pytanie… dla częsci ekipy Boscoteamu nie jest to raczej pytanie o sens życia ale proste i banalne: „czy jest tu wifi?” Jak widzicie po raz kolejny mamy dostęp do internetu czyli możemy podzielić się z Wami nowymi wiadomościami z drogi.

Dzisiejszy dzień był prawdziwą nagrodą za wczorajszy etap: tylko 95 km, przejechane w słońcu i przy dobrym wietrze. Mogliśmy odpocząć i zachwycać się widokami wzgórz i lasów.

O 8.00 wyjechaliśmy z Ceskich Budejovic i po niecałych 40 km byliśmy już za kolejną granicą. Austria przywitała nas słońcem, niczym Italia, do której zmierzamy;). Kręciło się świetnie, wylegiwało na postojach jeszcze lepiej 😉 Na jednym był nawet czas na opalanie. Szczególnie podobały nam się zjazdy przed samym Linz i droga przez miasto, które bogate jest w zabytki warte zobaczenia.

Po pysznej obiadokolacji ;), część ekipy powędrowała na poszukiwanie piękna uliczkami Linz ;), a część przygotowywała swoje rowery do kolejnego etapu. Jutro czeka nas już Salzburg, z czego ogromnie się cieszymy, bo to oznacza, że coraz bliżej dzień wolny i Turyn;)

Oczywiście nie zapomnijcie o naszej galerii

🙂

7 komentarzy

 • Dziekujemy za nocleg w Linz. Seminarium eleganckie 😉
  Pozdrowienia dla Panstwa Szewczyk 😉

 • Ciao kolarze! Juz ćwiczę na moim różowym rowerku i niedługo pojadę z Wami na rowerówkę. I Bella pojedzie z nami! GAZU!!!

 • Niech św. Jan Bosko prowadzi Was do Turynu, obyście szczęśliwie wszyscy dojechali. Buziaki dla całej ekipy.

 • FORZA!!!FORZA!!! Ci, którzy nie mogą teraz jechać (choć bardzo by chcieli) oddają Wam swoje siły, a zatem ja – Patka – oddaję podwójnie!
  Szeryfka Kaja pozdrawia!

 • Szczęść Boże!

  Pozdrawiam serdecznie. Pamiętamy w modlitwie, wraz z siostrami salezjankami i dziećmi z przedszkola. Życzymy odwagi. Jesteście wspaniali. Niech Anioł Stróż się wami opiekuje. z Bogiem

  ps. Szczególne pozdrowienia dla Dominika K. Całujemy

Komentowanie wyłączone